Kredi Kartı Güvenliği

Piramid Sanat her zaman için en son teknolojileri kullanmakta ve en iyi hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır.

Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görüntülenmeyeceğinin bir taahhüdüdür.

Güvenlik amacıyla Piramid Sanat üzerinden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. Piramid Sanat kişisel bilgilerinizi, kredi kart numaranızı ya da kredi kartı şifrelerinizi kayıt altına almaz ya da saklamaz.

Kredi kartı güvenliğinizin tam olarak sağlanması ve muhtemel sorularınızda size yardım etmek amacıyla sitemizin güvenlik sorumluları da daima size hizmete hazır durumdadır.

3 Boyutlu Güvenlik / 3D Secure

3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinen bu sistemin Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanınaysa “SecureCode” adı verilmektedir.

Piramid Sanat üzerinden gerçekleştirebileceğiniz alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu bankanın bu ileri güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu Güvenlik şifrenizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.